Tomb Raider Underworld : Lara's Shadow - Postavy

22. srpna 2012 v 8:56 | Doppelganger
Doppelganger

Doppelganger je bytost s nadpřirozenými schopnostmi, kterou vytvořila Natla pro Amandu, Amanda ale neví, že se ji Natla chystá použít proti ní. Po tom, co Natla unikne Amandě, a to Lařinou zásluhou, má Doppelganger za úkol zabít Laru. V Lara's Shadow, ale Lara odhalí tajemství jejího ovládání a obrátí Doppelganger proti Natle samotné.

Lara Croft

Lara Croft si v Underworldu přichází pro matku do Avalonu. Je to podsvětí, kde žijí nemrtví. Jsou to vlastně něco jako lidé, kterí spadli do Eitru, takové "modré vody". Potom, co Lara vypustila Natlu ven ze skleněné klece, se s ní setkala v Avalonu. Lara potřebuje Natlin rituál, pro otevření vstupu do Avalonu a Natla zase potřebuje Lařino kladivo. Poté, co Lara zjistí, že Natla ji jen využila a dávno věděla, že matka je mrtvá a zabila otce se Lara chystala pomstít, jenže se jí do cesty postavila Doppelganger. Lara se ji tedy chystá osvobodit od příkazů, ale až po tom, co zabije Natlu.

Jacqueline Natla

Natla se Laře přiznala k tomu, co věděla o matce Lary a že její zásluhou zemřel otec Lary. Celou dobu to věděla, ale dávala Laře naději, že tam matka je a živá, protože potřebovala její kladivo na otevření Avalonu. Natla potřebovala jen otevřít vchod a pak už mohla započít to, co způsobuje Sedmý věk.

Amanda Evert

Lařina bývalá kamarádka Laře zachránila život tím, že Doppelganger odhodila do propasti, když se Laru chystala zabít. Amanda se s ní nechce usmiřovat, ale jen Thorovo kladivo mohlo zastavit tohle všechno a kladivo může držet jen Lara. Amanda ale nadpřirozených sil nemá nekonečno, a tak i ona zeslábne a se Natle málem podaří ji zabít. Naštěstí se jí to nepovedlo a Amanda je nakonec potřebná k tomu, aby se obě vrátily domů.

Amelia Croft

Lařina matka zmizela před několika lety a od té doby se ji Lara snaží najít. Teď se jí to skoro podařilo. Byla tak blízko, ale přišla pozdě. Amelia už je dávno po smrti. To, co Lara pokládala za svou matku už byl jen další thrall z Avalonu. Musela určitě spadnout do Eitru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 larapcroft larapcroft | E-mail | Web | 22. srpna 2012 v 19:56 | Reagovat

Skvělé :) A můžu se jen zeptat,co ta soutěž??

2 WaclawM WaclawM | E-mail | 17. ledna 2017 v 15:27 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na doppelganger.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama